Catering dietetyczny

Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem czas mija – a Ty nadal nie rozpocząłeś pracy nad wprowadzeniem jakże potrzebnego naszemu organizmowi zdrowego trybu życia. Zastanawiasz się, kiedy podczas zabieganego dnia żyjąc w dużym mieście uda ci się zrobić ekologiczne zakupy, przyrządzić pyszne zdrowe potrawy, zjeść o odpowiedniej porze – zadbać o siebie.

Oferowany przez nas catering to doskonałe rozwiązanie, jeśli powyższa sytuacja pasuje do Twojego życia. Wybierając nasze usługi nie musisz martwić się o regularność posiłków dostarczających wszystkich niezbędnych dla organizmu składników. Zadbamy za Ciebie o to, by Twoja dieta była zbilansowana i dowieziona zawsze na czas.

 

Pyszne, wartościowe posiłki to nasze drugie imię!

 

Dieta zbilansowana, odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb, a do tego pyszna i różnorodna. Przygotowana przez kreatywnego szefa kuchni, dostarczona pod Twoje drzwi codziennie rano przez sympatycznego kuriera. Co więcej, oferujemy również możliwość konsultacji z renomowanym dietetykiem, który specjalnie dla Ciebie stworzy idealny jadłospis. To ty decydujesz o tym, jaki efekt ma przynieść nasz catering dietetyczny. Czegóż chcieć więcej?

Diety

FIT

FIT

Warianty kaloryczności:
1000 kcal, 1200 kcal,
1500 kcal, 2000 kcal

czytaj dalej
VEGE

VEGE

Warianty kaloryczności:
1000 kcal, 1200 kcal,
1500 kcal, 2000 kcal

czytaj dalej

Zasięg dostaw

  • Na mapie zaznaczona jest strefa dostaw.