SOKI OCZYSZCZAJĄCE

 

FitMix soki

Dostępne w ofercie koktajle oczyszczające doskonale radzą sobie z usuwaniem szkodliwych substancji z organizmu. Ich dobroczynne działanie zostało docenione przez szerokie grono klientów. Dostępność wielu rodzajów soków sprawia, że niezależnie od prowadzonego trybu życia oraz preferencji smakowych, znajdziesz tutaj idealnie dopasowany produkt. Zapewniamy, że oczyszczanie z toksyn z wykorzystaniem proponowanych napojów będzie dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. Z uwagi na doskonale skomponowany skład, dostarczają one ważnych składników odżywczych oraz witamin. Bez wątpienia, koktajle oczyszczające pozwolą Ci uzyskać dodatkową porcję energii, która wspomoże Twoje codzienne funkcjonowanie.

Detox sokami

Wiele korzyści jakie można osiągnąć stosując detox sokami sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Oferowane przez Fit Mix napoje są wytwarzane na bazie świeżych, dokładnie wyselekcjonowanych owoców i warzyw. Sekretem znakomitej skuteczności soków jest ich bardzo dobra przyswajalność przez organizm. Poddając się oczyszczaniu z toksyn spożywając nasze produkty, masz pewność że osiągniesz satysfakcjonujące rezultaty.

Oczyszczanie z toksyn

Proces oczyszczania jest skutecznie wspomagany przez składniki odżywcze, substancje stymulujące reakcje biochemiczne oraz enzymy roślinne. Detox sokami to świetna opcja dla osób, które czują się przemęczone oraz poszukują sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów. Decydując się na tego rodzaju oczyszczanie z toksyn zadbasz zarówno o sferę fizyczną, jak i psychiczną. Osoby, który spróbowały koktajli oczyszczających wskazują lepsze samopoczucie jako jedną z głównych korzyści jakie przyniosła im kuracja sokami.

Regularne stosowanie detoxu sokami usprawnia działanie organizmu oraz sprawia, że czujemy się zdrowsi. Jest to doskonały sposób na naturalne i przyjazne oczyszczenie z toksyn. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Kuracja 1 dniowa sokami oczyszczającymi Fit Mix

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. Polecana dla osób początkujących. Bez dwóch zdań soki oczyszczające to skuteczny sposób na odtrucie Twojego organizmu! To istny Detox owocowo-warzywny. Mleko migdałowe, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, syrop klonowy to tylko nieliczne produkty w jakie wzbogacone zostały nasze zielone koktajle oczyszczające. Gwarantujemy, że wpłyną one na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci. Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie.

Zamów kurację jednodniową, podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki tego dnia.

 • Pierwszy pobudzi układ trawienny do działania.
 • Drugi doda dużo pozytywnej energii, sycący lecz nie obciążający organizmu.
 • Trzeci bogaty w antyoksydanty dostarczy witamin, ułatwi trawienie.
 • Czwarty to moc zieleni- odkwasi oraz oczyści organizm, dostarczy dużą dawkę chlorofilu.
 • Piąty oczyści z toksyn, doda popołudniowej energii.

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania! Odciążenie układu pokarmowego sprawi, że będą to swoiste wakacje dla organizmu. Gwarantujemy, że każdy koktajl dietetyczny to sprawdzony produkt i bezpiecznie działający produkt.

Chcemy aby kuracja sokami oczyszczającymi przyniosła Państwu jak najwięcej korzyści, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką.

 

Kuracja 3 dniowa sokami oczyszczającymi Fit Mix

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. To propozycja dla osób średniozaawansowanych w oczyszczaniu swojego ciała. Skuteczny sposób na odtrucie Twojego organizmu! Oferowane soki oczyszczające stanowią znakomity Detox owocowo-warzywny . Mleko migdałowe, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, siemie lniane, sezam to tylko nieliczne produkty używane do produkcji kuracji. Spożywanie soków oczyszczających pozytywnie wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci.

Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie. Zamów kurację 3-dniową, podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki w te dni.

 • Pierwszy to zielona bomba witaminowa, aby dobrze rozpocząć dzień, źródło dobrych tłuszczów, działa oczyszczająco.
 • Drugi doda dużo pozytywnej energii, sycący lecz nie obciążający organizmu.
 • Trzeci bogaty w antyoksydanty dostarczy witamin, ułatwi trawienie.
 • Czwarty to moc zieleni- odkwasi oraz oczyści organizm, dostarczy dużą dawkę chlorofilu.
 • Piąty oczyści z toksyn, doda popołudniowej energii

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania! Proponowane zielone koktajle oczyszczające skutecznie odciążają układ pokarmowy sprawiając, że kuracja będzie bardzo przyjazna dla organizmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką.

 

Kuracja regeneracyjna 1 lub 3 dniowa

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. Skuteczny sposób na wzmocnienie Twojego organizmu! Mleko migdałowe, buraki, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, pestki dyni to tylko nieliczne produkty używane do produkcji kuracji. Odżywcza kuracja składająca się z zielonych koktajli oczyszczających wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie oraz przypływ energii.  
Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie. Zamów kurację jednodniową podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki tego dnia.

 • Pierwszy to sok, który dobrze pozwoli rozpocząć dzień, pobudzi układ trawienny do działania
 • Drugi to istna bomba witamin w czystej postaci pysznego soku
 • Trzeci doda moc pozytywnej energii, zasyci organizm
 • Czwarty to kompozycja ziół i warzyw na wzmocnienie
 • Piąty oczyści organizm z toksyn, jest źródłem witamin i energii

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania, sięgnij po wysokiej jakości soki oczyszczające! Odciążenie układu pokarmowego sprawi, że będą to swoiste wakacje dla organizmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką. Chętnie doradzimy, jaka kuracja sokami oczyszczającymi przyniesie ci najlepsze rezultaty.