DETOX SOKOWY

 

FitMix soki

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że picie soków może świetnie pomóc w oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych substancji. Koktajle i soki są doceniane od lat ze względu na swoje prozdrowotne właściwości, a do tego genialnie smakują! W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych propozycji w tym zakresie, dlatego niezależnie od tego, jaki prowadzisz tryb życia lub które smaki najbardziej Ci odpowiadają – znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie! Detox sokowy daje organizmowi sporą dawkę potrzebnych do jego poprawnego funkcjonowania witamin i minerałów. Dzięki temu będziesz mieć więcej energii i poczujesz się lepiej, a to wszystko w tak przyjemny sposób!

Wybierz detox sokowy! Działamy głównie na terenie Poznania. Zatroszcz się o swoje zdrowie i postaw na Fit Mix!

Jeżeli jesteś osobą odczuwającą zmęczenie lub chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to detox sokowy w tym pomoże. Okazuje się, że owe soki nie tylko pozytywnie wpływają na stan organizmu, ale też zdrowie psychiczne – ułatwiają zrelaksowanie się i uporanie ze stresem.

Detox sokowy możne trwać 1 lub 3 dni. W pierwszym przypadku jest to propozycja dla początkujących w zakresie soków oczyszczających. W kontekście 1-dniowego planu znaleźć można soki bazujące na mleku migdałowym, orzechach nerkowca, szpinaku, trawie jęczmiennej, syropie klonowym itd. Wszystkie te produkty wzbogacają nie tylko walory zdrowotne soków i koktajli, ale też ich smak. Dzięki temu można liczyć na przypływ energii, a nawet poprawę stanu skóry i włosów. Detoksykacja organizmu w ten sposób jest też dobrym sposobem na przygotowanie się do zmiany diety.

Jednodniowa kuracja zawiera 5 soków oczyszczających. Pierwszy ma  za zadanie pobudzić układ trawienny, drugi dodać energii. Trzeci natomiast serwuje dawkę witamin i dostarcza antyoksydantów. Czwarty sok odkwasza, a ostatni czyści z toksyn.

Kuracja trzydniowa natomiast jest odpowiednia dla bardziej zaawansowanych osób. W tym przypadku dzienny plan również składa się z 5 soków przygotowanych z najwyższą starannością. Pierwszy koktajl jest swoistą, zieloną bombą witamin i dobrych tłuszczów, co dostarcza organizmowi energii i działa oczyszczająco. Drugi natomiast jest sycący, choć nie obciąża układu pokarmowego. Trzeci jest bogaty w antyoksydanty i ułatwia trawienie. Czwarty odkwasza organizm i dostarcza chlorofilu. Ostatni z kolei pomaga w pozbyciu się toksyn.

 

Zapraszamy także do skorzystanie z kuracji 1- lub 3-dniowej bazującej na burakach, pestkach dyni, trawie jęczmiennej itd. Oferowane przez nas soki pozwolą zastąpić posiłki, co przełoży się na oczyszczenie organizmu. W każdym przypadku detox sokowy w Poznaniu jest planowany przez specjalistów. Wiemy, że klienci często mają osobiste preferencje względem oferowanych przez nas soków i koktajli, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą dietetyczką. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak najlepiej oczyścić swój organizm i zadbać o swoje zdrowie!