Fitmix na Facebooku Fitmix na Instagramie
fitmix
strona główna / WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA


 Monika Rutowska - poznańska golfistka, zakochana od pierwszego wejrzenia w golfie, cale życie związana ze sportem. Jest jedną z niewielu    profesjonalnie grających golfistek w  Polsce.

 Osiągnięcia:

  Mistrzostwa Wielkopolski Kalinowe Pola - Mistrzyni Wielkopolski Brutto
  Ladies Tour Gradi Golf - I miejsce w grupie podstawowej
 „Longest Drive Kobiet” Turnieu Otwarcia Sezonu Gradi Golf Club - I miejsce

 

 

Nikodem Finke - twórca procesu 9Rings. Prezenter fitness, sportowiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w takich dyscyplinach jak: karate, zapasy, jiu-jitsu.

 Wyróżnia go: WIELKIE PO CO, charyzma, zaangażowanie, wizjonerstwo.

 

Danka Ostrowski - Instruktor narciarstwa z wieloletnim doświadczeniem. Od 9 lat pracuje na poznańskiej Malcie, a ostatnie 3 lata w elitarnym Malta Demo Team, który zrzesza najlepszych instruktorów. Od zawsze związana ze sportem, wielokrotnie z dużymi sukcesami tj. Mistrzostwo Polski Family Cup, zwycięstwa w Cyklu Grand Prix i Pucharze Poznania. Jakotrener może pochwalić się zdobyciem Drużynowego Mistrzostwa Polski UKS-ów, w 2010 i 2011 roku. Oprócz narciarstwa równie wielką pasją Danki jest żeglarstwo regatowe oraz windsurfing.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 
Instytut Idea Fit Spa - oferuje innowacyjne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, ujędrniania, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało i skórę głowy, masaży. „Za drzwiami salonu otwierają się drzwi magicznego i relaksacyjnego klimatu” . Instytut Idea Fit & Spa został najlepszym miejscem w Polsce podczas Plebiscytu Gala Beauty Stars 2016 w kategorii Gabinety Kosmetyczne & Spa Day. Stali Klienci Fit Mix juice & catering otrzymają 10% rabatu na wszystkie zabiegi w Instytucie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz