Fitmix na Facebooku Fitmix na Instagramie
fitmix
strona główna / POZA MENU / Oferta / Soki

Soki


Czujesz, że Twoje ciało potrzebuje oczyszczenia? Każdego dnia wdychasz zanieczyszczone powietrze, posiłki zjadasz w pośpiechu, nie dbasz o to aby twoja dieta była bogata w owoce i warzywa? Masz wrażenie, że w Twoim organizmie zalegają toksyny?Odpowiadając na potrzeby społeczeństwa, przy współpracy z ekspertami z zakresu dietetyki, opracowaliśmy ofertę wysokiej klasy kuracji sokami, które oczyszczą Twój organizm, dostarczając komplet składników odżywczych. Proponowane zielone koktajle oczyszczające to kompozycja świeżych warzyw, owoców, przypraw i ziół zamknięta w pięknej butelce. Wyjątkowa propozycja FIT MIX dla osób chcących oczyścić i wzmocnić swoje ciało.

Nasz produkt to w 100 % starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego nad całością procesu od zakupu warzyw i owoców do momentu dostarczenia gotowych soków pod Twoje drzwi, czuwają nasi eksperci z dziedziny zdrowego żywienia.

Detoks sokami pozwoli Państwu pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii, które magazynują się w naszym organizmie. Soki na oczyszczenie dodatkowo uzupełnią niedobory witamin i składników mineralnych oraz zrównoważą poziom elektrolitów, odpowiedzialnych za nasz układ nerwowy. Są także doskonałym wprowadzeniem do diety odchudzającej. Dzięki nim staniecie się  lżejsi, zdrowsi i szczęśliwsi. Będziecie cieszyć się lśniącymi włosami, promienną cerą i lepszym samopoczuciem. Korzyści związane ze spożywaniem soków oczyszczających organizm sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się wzbogacić nimi swoją dietę.

Pod podany przez Was adres trafi kuracja składająca się z 5 butelek oczyszczających napojów, które zgodnie z numeracją na opakowaniu należy pić podczas całego dnia (śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek, kolacja). Ostatni sok należy wypić na dwie godziny przed snem. Regularne spożywanie soków oczyszczających pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Wraz z kuracją otrzymają Państwo podręczną instrukcję Krok po kroku zawierająca skład soków oraz oczekiwane rezultaty. Gwarantujemy, że zamówione soki oczyszczające organizm okażą się bardzo udaną inwestycją.

Dla kobiet w ciąży proponujemy kurację witaminową, która pozwoli w tak ważnym okresie dla kobiety wspomóc organizm i dostarczyć mu witamin w czystej postaci. Kuracja dla przyszłych mam, powinna być przez nie spożywana niezależnie od codziennych posiłków, które również proponujemy w pakiecie Fit MAMA.


Zacznij swój detoks już dziś i zobacz jak wiele możesz zrobić dla swojego organizmu wraz z Fit Mix - gwarantujemy, że będzie zdrowo! Z uwagi na wspaniałe smaki, nasz dietetyczny koktajl przypadnie do gustu każdemu!


Kuracja 1 dniowa sokami oczyszczającymi Fit Mix

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. Polecana dla osób początkujących. Bez dwóch zdań soki oczyszczające to skuteczny sposób na odtrucie Twojego organizmu! To istny Detox owocowo-warzywny. Mleko migdałowe, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, syrop klonowy to tylko nieliczne produkty w jakie wzbogacone zostały nasze zielone koktajle oczyszczające. Gwarantujemy, że wpłyną one na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci. Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie.

Zamów kurację jednodniową, podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki tego dnia.

 • Pierwszy pobudzi układ trawienny do działania.
 • Drugi doda dużo pozytywnej energii, sycący lecz nie obciążający organizmu.
 • Trzeci bogaty w antyoksydanty dostarczy witamin, ułatwi trawienie.
 • Czwarty to moc zieleni- odkwasi oraz oczyści organizm, dostarczy dużą dawkę chlorofilu.
 • Piąty oczyści z toksyn, doda popołudniowej energii.

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania! Odciążenie układu pokarmowego sprawi, że będą to swoiste wakacje dla organizmu. Gwarantujemy, że każdy koktajl dietetyczny to sprawdzony produkt i bezpiecznie działający produkt.

Chcemy aby kuracja sokami oczyszczającymi przyniosła Państwu jak najwięcej korzyści, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką.

 • Cena: już od 90 zł

zamów


Kuracja 3 dniowa sokami oczyszczającymi Fit Mix

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. To propozycja dla osób średniozaawansowanych w oczyszczaniu swojego ciała. Skuteczny sposób na odtrucie Twojego organizmu! Oferowane soki oczyszczające stanowią znakomity Detox owocowo-warzywny . Mleko migdałowe, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, siemie lniane, sezam to tylko nieliczne produkty używane do produkcji kuracji. Spożywanie soków oczyszczających pozytywnie wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci.

Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie. Zamów kurację 3-dniową, podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki w te dni.

 • Pierwszy to zielona bomba witaminowa, aby dobrze rozpocząć dzień, źródło dobrych tłuszczów, działa oczyszczająco.
 • Drugi doda dużo pozytywnej energii, sycący lecz nie obciążający organizmu.
 • Trzeci bogaty w antyoksydanty dostarczy witamin, ułatwi trawienie.
 • Czwarty to moc zieleni- odkwasi oraz oczyści organizm, dostarczy dużą dawkę chlorofilu.
 • Piąty oczyści z toksyn, doda popołudniowej energii

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania! Proponowane zielone koktajle oczyszczające skutecznie odciążają układ pokarmowy sprawiając, że kuracja będzie bardzo przyjazna dla organizmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką.

 • Cena: już od 270 zł

zamów


Kuracja regeneracyjna 1 lub 3-dniowa

jest opracowaną przez specjalistów z zakresu dietetyki, innowacyjną kuracją żywieniową. Skuteczny sposób na wzmocnienie Twojego organizmu! Mleko migdałowe, buraki, orzechy nerkowca, szpinak, trawa jęczmienna, imbir, pestki dyni to tylko nieliczne produkty używane do produkcji kuracji. Odżywcza kuracja składająca się z zielonych koktajli oczyszczających wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie oraz przypływ energii.  
Pozbądź się toksyn z organizmu, postaw na zdrowe odżywianie. Zamów kurację jednodniową podczas której będziesz spożywać 5 soków oczyszczających, przygotowanych z najwyższą starannością, zastąpią one Twoje posiłki tego dnia.

 • Pierwszy to sok, który dobrze pozwoli rozpocząć dzień, pobudzi układ trawienny do działania
 • Drugi to istna bomba witamin w czystej postaci pysznego soku
 • Trzeci doda moc pozytywnej energii, zasyci organizm
 • Czwarty to kompozycja ziół i warzyw na wzmocnienie
 • Piąty oczyści organizm z toksyn, jest źródłem witamin i energii

Soki posiadają na opakowaniu numerację, według której należy je spożywać. Poczuj się lekko, miej świadomość zdrowego odżywiania, sięgnij po wysokiej jakości soki oczyszczające! Odciążenie układu pokarmowego sprawi, że będą to swoiste wakacje dla organizmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kuracji dopasowanej do Twoich potrzeb, zapraszamy na konsultacje z naszą dietetyczką. Chętnie doradzimy, jaka kuracja sokami oczyszczającymi przyniesie ci najlepsze rezultaty.

 

KURACJE SOKAMI REALIZUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY .

 • Cena: już od 90 zł

zamów

Zapisz

Zapisz