Fitmix na Facebooku Fitmix na Instagramie
fitmix
strona główna / DIETETYK

DIETETYK


Specjalista dietetyk - dr Joanna Bajerska

Adiunkt w zakładzie dietetyki, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Specjalista z zakresu żywieniu człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Koncentruje się na zagadnieniach związanych z profilaktyką żywieniową chorób cywilizacyjnych, w tym otyłości, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia tętniczego. W jej obszarze zainteresowań pozostają również zagadnienia związane z żywieniem sportowców i bioenergetyką człowieka.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych oraz prac popularno-naukowych na temat wspomagania żywieniowego sportowców, leczenia nadwagi i otyłości, bilansu energetycznego, stanu odżywienia oraz sposobu żywienia różnych grup ludności.

 

Specjalista dietetyk - Anna Kaczmarek

W 2008 r. ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu uzyskując tytuł inżyniera, a w kolejnych latach ukończyła Szkole podyplomową i uzyskała tytuł dietetyka.

Swoją praktykę zawodową zdobywała od 2008 jako Specjalista ds. odżywiania i odchudzania na portalu mojawaga.pl, praca miała na celu pozyskiwanie pacjentów i opiekę on-line, kolejnym etapem to Gabinet dietetyczny i szkółka Nordic Walking gdzie organizuje i prowadzi kursy zdrowego odchudzania na terenach wiejskich. Jest ekspertem na portalu internetowym ABC- zdrowie, gdzie udziela poradnictwa z dziedziny dietetyki.

Na podstawie swojego doświadczenia w pracy z pacjentami opracowała swój prywatny program, dzięki któremu uzyskiwane są doskonałe efekty w terapii, dieta jest łatwa w stosowaniu, pacjent ma dużą możliwość w doborze produktów, i sam może decydować o swoim codziennym jadłospisie. Wszystkich pacjentów traktuje indywidualnie i dla każdej osoby układa indywidualną dietę zbilansowaną, uwzględniając stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.