Fitmix na Facebooku Fitmix na Instagramie
fitmix
strona główna / Oferta / Catering eventowy

Catering eventowy


Organizujesz szkolenie, bankiet, konferencje? A może spotkanie okolicznościowe czy wykwintny obiad? Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie serwując zarówno wysokiej jakości potrawy, jak i zapewniając profesjonalną obsługę kelnerską.

Event integracyjny na świeżym powietrzu w Twojej firmie? Pomożemy w doborze odpowiedniego miejsca, czy też jego adaptacji.  Przygotujemy zdrowe menu, począwszy od soków wytworzonych metodą cold pressed, sezonowych przekąsek a także pyszne przekąski  grillowe.

Jeżeli chcesz w domowej atmosferze cieszyć się doskonałym smakiem dań, nie spędzając czasu w kuchni na przygotowaniach, lecz prowadząc miłą rozmowę z rodziną i znajomymi. Dzięki nam Twoi goście będą mogli się zachwycać smakiem potraw przygotowanych z najlepszych produktów przez doświadczonych kucharzy. Dodatkowo sprawna obsługa kelnerska da Tobie poczucie pewności, że uroczystość odbędzie się zgodnie z planem w miłej atmosferze.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualne menu, którym zadowolisz najbardziej wymagających gości.

 

 

 

 

zamów

Zapisz

Zapisz

Zapisz